Architekt, údržbář, programátor… Ti všichni potřebují zdravotníky!

Studium na zdrávce je puzzle výhod. Jisté zaměstnání, možnost pokračovat na vysoké škole, ale také zahraniční stáže a spousta dobrých přátel na celý život. A to chceš!

Příběhy zdrávky

Podívej se na medailony úspěšných absolventů, současných studentů a milých učitelů trutnovské zdrávky. Do pár minut máš přehled!

Přehraj si medailony

Příběhy našeho zdravotnictví

Navštívili jsme hrdiny, kteří absolvovali zdravotní školy a nyní pomáhají lidem tam, kde je potřeba. Pozor, při sledování ti hrozí dojetí a husí kůže!

Pusť si videospoty

Studentský život

Máme tu i pořádnou várku videí ze života studentů na zdrávce. Krmíme s nimi náš Facebook, kde už pobavily spoustu lidí.

Projeď si náš Facebook

Kam po škole?

Naše zdravotnictví má stálý nedostatek dobrých lidí. Tady najdeš pár tipů, kam můžeš jít pracovat po studiu. Bacha, budou se o tebe přetahovat!

Prohlédni si to

Jaké studijní obory v Hradci nabízíme?

Možností je několik. Volba je jen na tobě!

Zdravotnický asistent

Čtyři nejlepší roky tvého života! A po škole? Tolik možností, že ti půjde hlava kolem. Můžeš pokračovat k vyššímu odbornému vzdělání, nebo se kousnout a vyrazit na vysokou. Ale žádný strach – sám uvidíš, že ani s maturitou se ve zdravotnictví neztratíš! Zdravotnické asistenty potřebují od Aše až k Ostravici.
– maturitní obor

Více informací

Zdravotnické lyceum

Ideální volba pro ty, které maturitní diplom nezastaví. Zdravotnické lyceum není jen pozvánka na vysokou školu – je to přímo VIP vstupenka k lékařské kariéře. Chemie, biologie, nebo psychologie – všechno budeš mít v malíku dřív, než ostatní otevřou učebnice! Přátelská atmosféra, skvělí učitelé a noví kamarádi ti k tomu pomohou.
– maturitní obor

Více informací

Laboratorní asistent

Baví tě chemie a biologie? Rád zkoumáš věci a máš chuť objevovat? Už není o čem diskutovat – z tebe bude laboratorní asistent jako lusk! Jestli to má smysl? Že váháš – bez výsledků z laboratoře se neobejde žádný lékař. A pokud ti je asistent málo, můžeš si studentská léta prodloužit – diplomovaný zdravotní laborant je tu pro tebe.
– maturitní obor

Více informací

Asistent zubního technika

Kouše tě myšlenka, co dál? Tak to jsi tu správně! Máme pro tebe nabídku, která se neodmítá – zábavné studium, které rozhodně není o sezení v lavicích – praxi poznáš na vlastní kůži. O práci se bát nemusíš. A pokud budeš po maturitě chtít ve studiu pokračovat, stačí si cvaknout lístek do stanice „diplomovaný zubní technik“.
– maturitní obor

Více informací

Diplomovaná všeobecná sestra

Čeká tě zkouška z dospělosti? Přece neusneš na vavřínech! Vyšší odborná škola má podobný režim, jako univerzitní studium. A po škole? Jisté uplatnění v oboru, který má smysl. Žádný strach o to, zda tě nakonec vyberou – vybírat si budeš ty! Zdá se ti to málo? Klikni a dozvíš se mnohem více…
– vyšší odborné vzdělání

Více informací

Diplomovaný farmaceutický asistent

Chceš pomáhat lidem? To jsi tu správně! Staň se farmaceutickým asistentem, který bude
rozdávat rady, připravovat léky a míchat masti. Najdeš se i v prodejnách zdravotnických potřeb. A uplatníš se i ve světě vědy – v laboratořích farmaceutických firem i vysokých škol. Takže si piš: „Moje kariéra začíná v září na zdrávce.“
– vyšší odborné vzdělání

Více informací

Diplomovaný zubní technik

Chceš být sám sobě šéfem? Založ si zubní laboratoř! Zní to snadně? Málem to tak je. Nejdřív se musíš stát diplomovaným zubním technikem. A toho nejlepšího z tebe udělají na zdrávce v Hradci Králové. A že se ve světě neztratíš, to si piš za uši – absolventi se hravě uplatní po celém světě. Zuby mají totiž všichni stejné.
– vyšší odborné vzdělání

Více informací

Diplomovaný zdravotní laborant

Maturoval jsi jako zdravotní asistent? Chceš dělat šéfa svým bývalým spolužákům? Pokračuj ve studiu! Jako diplomovaný zdravotní asistent budeš moci působit jako vedoucí pracovník v soukromých i státních laboratořích. Odborné znalosti získáš od expertů na slovo vzatých.
– vyšší odborné vzdělání

Více informací

Zdravotnické aktuality

Vše co potřebujete vědět o studiu na zdrávce

Hradecká zdrávka získala status Fairtradové školy!
Hradecká zdrávka získala status Fairtradové školy!

Aula plná studentů v maskách indiánů, gejš a kovbojů ve čtvrtek ráno pulsovala nadšením a potleskem. Studenti již tradičně v tomto období pořádají...

Celý článek
Kraj začne motivovat studium Diplomované všeobecné sestry
Kraj začne motivovat studium Diplomované všeobecné sestry

Poslední aktualizace: 19. 9. 2017 Motivační a prospěchové stipendium budou ve školním roce 2017/2018 moci získat studenti a studentky krajských...

Celý článek
Co je v českém zdravotnictví nejcennější? Odpověď překvapí
Co je v českém zdravotnictví nejcennější? Odpověď překvapí

Moderní přístroje? Drahé léky? Špičkoví lékaři? Hezké vybavení? Jasně, určitě ano! Ale skutečným pokladem českého zdravotnictví je někdo úplně...

Celý článek