Liposukce kotníku nebo nastřelené vousy. Těmto bizarním plastikám neuvěříte!

Liposukce kotníku nebo nastřelené vousy. Těmto bizarním plastikám neuvěříte!

Že se tu a tam dneska někdo nechá popošít nebo ořezat od plastických chirurgů, už je celkem normálka. Zvykli jsme si na upravená prsa, oči, vyplněné vrásky, vysátá stehna. Občas ale chirurgové plní svým klientům opravdu libůstky.

 

  1. Nastřelené vlasy – budiž. Ale nastřelené vousy? Ano i to je možné. Zkrátka pokud chce někdo vypadat mužně, stačí zajít na tuto proceduru, při které jsou podobně jako u vlasů chlupy vyjmuty z jiných částí těla a vpraveny do obličeje.

 

  1. Transplantace řas. Tady vám zase chirurg implantuje nad oči vaše vlasy. Problém je, že pořád rostou, tak si je musíte zastřihovat.

 

  1. Pokud jste ujetí na vědmy, mohlo by vás zajímat, že jde osud trochu obelstít. A to tak, že si necháte chirurgicky změnit linky na dlani a uděláte v tom věštkyni trochu zmatek.

 

  1. Nenarodili jste se s rozkošnými dolíčky ve tvářích? Nevadí, i to už dnes umí plastická chirurgie napravit. Doktoři nejprve do tváře říznou, pak ji sešijí a dolíček je na světě.

 

  1. Pupíkoplastologie. Ne to není fór, někdo si opravdu přeje přešít svůj pupík. Vykukuje vám trochu ven? Šup pod skalpel a máte nejkrásnější pupík na světě.

 

  1. Chcete mít zářivě modré oči? Žádný problém. Kliniku nabízejí i tento zákrok. Stačí odstranit z duhovky tenkou vrstvu melaninu.

 

  1. Liposukce zadnice nebo tlustých stehen – to už je klasika. Ale co takhle liposukce kotníků? Zkontrolujte si raději, kolik tuku se nachází na těch vašich.

Autor: Jitka

Foto: Pixabay.com